Škole članice USPRV

SPISAK ČLANICA USPRV
SINDIKAT PROSVETNIH RADNIKA BAČKE PALANKE
1 Gimnazija „20. oktobar“ Bačka Palanka
2 OŠ „15. oktobar“ Pivnice
3 OŠ „Branko Ćopić“ Mladenovo
4 OŠ „Vuk Karadžić“ Bačka Palanka
5 OŠ „Desanka Maksimović“ Bačka Palanka
6 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Obrovac
7 OŠ „Zdravko Čelar“ Čelarevo
8 OŠ „Mileta Protić“ Tovariševo
9 OŠ „Sveti Sava“ Bačka Palanka
10 Predškolska ustanova „Mladost“ Bačka Palanka
11 Srednja stručna škola „Dr Radivoj Uvalić“ Bačka Palanka
12 Tehnička škola „9. maj“ Bačka Palanka
13 Škola za osn. muzičko obrazovanje „Stevan Hristić“ Bačka Palanka
SINDIKAT PROSVETNIH RADNIKA BANATA
14 Gimnazija Zrenjanin
15 Gimnazija „Mihajlo Pupin“ Kovačica
16 Dom učenika sr. šk. „Angelina Kojić-Gina“ Zrenjanin
17 Ekonomsko-trgovinska škola „Jovan Trajković“ Zrenjanin
18 Elektrotehnička i građ. škola „Nikola Tesla“ Zrenjanin
19 Osnovna i srednja škola „9. maj“ Zrenjanin
20 OŠ „2. oktobar“ Zrenjanin
21 OŠ „Branko Radičević“ Aleksandrovo
22 OŠ „Bratstvo jedinstvo“ Belo Blato
23 OŠ „Vasa Stajić“ Mokrin
24 OŠ „Vuk Karadžić“ Zrenjanin
25 OŠ „Dositej Obradović“ Farkaždin
26 OŠ „Dositej Obradović“ Opovo
27 OŠ „dr Aleksandar Sabovljev“ Ečka
28 OŠ „Đura Jakšić“ Perlez
29 OŠ „Jovan Cvijić“ Zrenjanin
30 OŠ „Josif Marinković“ Novi Bečej
31 OŠ „Maršal Tito“ Padina
32 OŠ „Milivoj Omorac“ Iđoš
33 OŠ „Miloje Čiplić“ Novi Bečej
34 OŠ „Miloš Crnjanski“ Srpski Itebej
35 OŠ „Mihajlo Pupin“ Idvor
36 OŠ „Petar Kočić“ Banatski Despotovac
37 OŠ „Petar Petrović Njegoš“ Zrenjanin
38 OŠ „Sveti Georgije“ Uzdin
39 OŠ „Sveti Sava“ Žitište
40 OŠ „Servo Mihalj“ Zrenjanin
41 OŠ „Slavko Rodić“ Lazarevo
42 OŠ „Sonja Marinković“ Zrenjanin
43 OŠ „Stančić Milan-Uča“ Kumane
44 OŠ „Stevan Knićanin“ Knićanin
45 Poljoprivredna škola Zrenjanin
46 Predškolska ustanova Zrenjanin
47 Predškolska ustanova „Dragoljub Udicki“ Kikinda
48 Hemijsko-prehrambena škola „Uroš Predić“ Zrenjanin
UNIJA USPRS OPŠTINA NOVI KNEŽEVAC
49 Muzička škola Novi Kneževac
50 OŠ „Dr Tihomir Ostojić“ Ostojićevo
51 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Kneževac
52 Predškolska ustanova „Srećno dete“ Novi Kneževac
53 Srednja škola „Dositej Obradović“ Novi Kneževac
UNIJA SINDIKATA PROSVETNIH RADNIKA NOVI SAD
54 Gimnazija „Laza Kostić“ Novi Sad
55 Elektrotehnička škola „Mihailo Pupin“ Novi Sad
56 OŠ „Ivo Andrić“ Budisava
57 OŠ „Jovan Dučić“ Petrovaradin
58 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sremska Kamenica
59 OŠ „Ljudevit Štur“ Kisač
60 OŠ „Mihajlo Pupin“ Veternik
61 Saobraćajno-tehnička škola „Pinki“ Novi Sad
62 Tehnička škola „Mileva Marić Ajnštajn“ Novi Sad
63 Škola za dizajn „Bogdan Šuput“ Novi Sad
VOJVOĐANSKI PROSVETNI SINDIKAT REGIJA NOVI SAD
64 Gimnazija „Žarko Zrenjanin“ Vrbas
65 Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
66 OŠ „20. oktobar“ Vrbas
67 OŠ „Aleksa Šantić“ Vajska
68 OŠ „Vuk Karadžić“ Bač
69 OŠ „Vuk Karadžić“ Bačko Dobro Polje
70 OŠ „Danilo Zelenović“ Sirig
71 OŠ „Dositej Obradović“ Irig
72 OŠ „Đura Jakšić“ Čurug
73 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Maglić
74 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Gospođinci
75 OŠ „Ivo Lola Ribar“ Plavna
76 OŠ „Jan Amos Komenski“ Kulpin
77 OŠ „Jan Čajak“ Bački Petrovac
78 OŠ „Jovan Popović“ Susek
79 OŠ „Jozef Marčok Dragutin“ Gložan
80 OŠ „Kokai Imre“ Temerin
81 OŠ „Milica Stojadinović-Srpkinja“ Vrdnik
82 OŠ „Moše Pijade“ Bačko Novo Selo
83 OŠ „Svetozar Miletić“ Titel
84 OŠ „Svetozar Miletić“ Vrbas
85 OŠ „Slavko Rodić“ Bački Jarak
86 Predškolska ustanova „Dečja radost“ Irig
87 Srednja škola „Lukijan Mušicki“ Temerin
SINDINDIKAT PROSVETNIH RADNIKA SEČANj
88 OŠ „Aleksa Šantić“ Sečanj
89 OŠ „Braća Stefanović“ Neuzina
90 OŠ „Veljko Đuričin“ Jarkovac
91 OŠ „Vuk Karadžić“ Konak
92 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Boka
93 OŠ „Ivo Lola Ribar“ Sutjeska
94 OŠ „Slavko Rodić“ Krajišnik
95 OŠ „Stevan Aleksić“ Jaša Tomić
96 Srednja škola „Vuk Karadžić“ Sečanj
USPRS SINDIKAT OPŠTINE SOMBOR
97 Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
98 OŠ „Branko Radičević“ Stapar
99 OŠ „Bratstvo jedinstvo“ Svetozar Miletić
100 OŠ „Dositej Obradović“ Sombor
101 OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Stanišić
102 OŠ „Miroslav Antić“ Čonoplja
103 OŠ „Nikola Tesla“ Kljajićevo
104 OŠ „Petefi brigada“ Kula
105 OŠ „Petefi Šandor“ Doroslovo
106 Poljoprivredno-prehrambena škola Sombor
107 Srednja ekonomska škola Sombor
108 Srednja tehnička škola Sombor
109 Srednja škola „Sveti Sava“ Sombor
110 Tehnička škola sa domom učenika Apatin
SINDIKAT PROSVETNIH RADNIKA SRBOBRANA
111 Gimnazija i ekon. škola „Svetozar Miletić“ Srbobran
112 OŠ „Vuk Karadžić“ Srbobran
113 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Srbobran
SINDIKAT PROSVETNIH RADNIKA SREMSKE MITROVICE
114 Gimnazija Sremska Mitrovica
115 Ekonomsko-trgovinska škola „9. maj“ Sremska Mitrovica
116 Medicinska škola „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica
117 OŠ „Boško Palkovljević-Pinki“ Sremska Mitrovica
118 OŠ „Branko Radičević“ Šid
119 OŠ „Branko Radičević“ Kuzmin
120 OŠ „Dobrosav Radosavljević-Narod“ Mačvanska Mitrovica
121 OŠ „Dušan Jerković“ Ruma
122 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Martinci
123 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Sremska Mitrovica
124 OŠ „Jovan Popović“ Sremska Mitrovica
125 OŠ „Sveti Sava“ Sremska Mitrovica
126 OŠ „Sremski front“ Šid
127 OŠ „Triva Vitasović-Lebarnik“ Laćarak
128 Prehrambeno-hemijska i šumarska škola Sremska Mitrovica

Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*