Škole članice USPRV

Sindikat prosvetnih radnika Banata
1 EGŠ „Nikola Tesla“ Zrenjanin
2 SEŠ „Jovan Trajković“ Zrenjanin
3 Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
4 SHTŠ „Uroš Predić“ Zrenjanin
5 Poljoprivredna škola Zrenjanin
6 OŠ „Jovan Cvijić“ Zrenjanin
7 OŠ „Petar Petrović Njegoš“ Zrenjanin
8 OŠ „Vuk Karadžić“ Zrenjanin
9 OŠ „Servo Mihalj“ Mužlja
10 OŠ “ Sonja Marinković“ Zrenjanin
11 Dom učenika „Angelina Kojić Gina“ Zrenjanin
12 OŠ „2.oktobar“ Zrenjanin
13 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Zrenjanin
14 OŠ „Đura Jakšić“ Perlez
15 OŠ „STEVAN KNIĆANIN“ Knićanin
16 OŠ „Dositej Obradović“ Farkaždin
17 OŠ „Petar Kočić“ Banatski Despotovac
18 OŠ „Bratstvo jedinstvo“ Belo Blato
19 Predškolska ustanova Zrenjanin
20 OŠ „Slavko Rodić“ Lazarevo
21 OŠ „Dr. Aleksandar Sabovljev“ Ečka
22 OSŠ „9.maj“ Zrenjanin
23 OŠ „Miloš Crnjanski“ Srpski Itebej
24 OŠ „Sveti Sava“ Žitište
25 OŠ „Milan Stančić – Uča“ Kumane
26 OŠ „Miloje Čiplić“ Novi Bečej
27 OŠ „Josif Marinković“ Novi Bečej
28 OŠ „Mihajlo Pupin“ Idvor
29 OŠ „Sveti Georgije“ Uzdin
30 Gimnazija „Mihajlo Pupin“ Kovačica
31 OŠ „Maršal Tito“ Padina
32 OŠ „Branko Radičević Aleksandrovo
33 OŠ „4. oktobar“ Vojvoda Stepa
34 OŠ „Dositej Obradović“ Opovo
35 OŠ „Milivoj Omorac“ Iđoš
36 OŠ „Dr. Boško Vrebalov“ Melenci
Sindikat prosvetnih radnika Sremske Mitrovice
1 O.Š.  “ BOŠKO  PALKOVLjEVIĆ – PINKI „ SREMSKA MITROVICA
2 O.Š.  “ JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ „ SREMSKA MITROVICA
3 O.Š.  “ JOVAN   POPOVIĆ „ SREMSKA MITROVICA
4 O.Š.  “ SVETI   SAVA  „ SREMSKA MITROVICA
5 EKON. TRGOVINSKA  ŠK.    “ 9. MAJ „ SREMSKA MITROVICA
6 MEDICINSKA ŠKOLA “ DRAGINjA NIKŠIĆ “ SREMSKA MITROVICA
7 PREHR.  ŠUM.  I   HEM.  ŠKOLA SREMSKA MITROVICA
8 MITROVAČKA GIMNAZIJA SREMSKA MITROVICA
9 O.Š. “ DOBROSAV RADOSAVLjEVIĆ-NAROD“ MAČVANSKA  MITROVICA
10 O.Š. “TRIVA VITASOVIĆ LEBARNIK“ LAĆARAK
11 O.Š. “JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ“ MARTINCI
12 OŠ „23 OKTOBAR“ KLENAK
13 OŠ „SREMSKI FRONT“ ŠID
14 OŠ „Branko Radičević“ Šid
Sindikat prosvetnih radnika Bačke Palanke
1 O.Š.  „  VUK  KARADžIĆ „ BAČKA  PALANKA
2 O.Š. “ DESANKA MAKSIMOVIĆ“ BAČKA  PALANKA
3 O.Š.  “  SVETI  SAVA  “ BAČKA  PALANKA
4 GIMNAZIJA  “ 20.  OKTOBAR  “ BAČKA  PALANKA
5 EKON.TRG.ŠK.“ DR. RADIVOJ UVALIĆ “ BAČKA  PALANKA
6 TEHNIČKA  ŠKOLA  “ 9.  MAJ “ BAČKA  PALANKA
7 O.Š. “ŽARKO ZRENjANIN“ OBROVAC
8 O.Š.  “ BRANKO  ĆOPIĆ „ MLADENOVO
9 O.Š. “ZDRAVKO ČELAR“ ČELAREVO
10 PU “MLADOST“ BAČKA  PALANKA
11 OŠ „Braća Novakov“ Silbaš
12 OŠ „Mileta Protić“ Tovariševo
13 OŠ „15. oktobar“ Pivnice
Sindikat prosvetnih radnika Sečanj
1 SŠ „Vuk Karadžić“ Sečanj
2 OŠ „Aleksa Šantić“ Sečanj
3 OŠ „VELjKO ĐURIČIN“ Jarkovac
4 OŠ „BRAĆA STEFANOVIĆ“ Neuzina
5 OŠ „SLAVKO RODIĆ“ Krajišnik
6 OŠ „ŽARKO ZRENjANIN“ Boka
7 OŠ „IVO LOLA RIBAR“ Sutjeska
8 OŠ „VUK KARADžIĆ’“ Konak
9 OŠ „STEVAN ALEKSIĆ“ Jaša Tomić
Sindikat prosvetnih radnika Vrbas
1 OŠ „20 OKTOBAR“ VRBAS
2 OŠ “SVETOZAR MILETIĆ“ VRBAS
3 Gimnazija „Žarko Zrenjanin“ VRBAS
4 OŠ „Petefi brigade“ KULA
Unija sindikat prosvetnih radnika Novi Sad
1 Gimnazija „Laza Kostić“ Novi Sad
2 Elektrotehnička škola „Mihajlo Pupin“ Novi Sad
3 Saobraćajna škola „Pinki“ Novi Sad
4 Škola za dizajn „Bogdan Šuput“ Novi Sad
5 OŠ „Mihajlo Pupin“ Veternik
6 OŠ „Jovan Dučić“ Petrovaradin
7 OŠ „Ljudovit Štur“ Kisač
8 OŠ „Ivo Andrić“ Budisava
9 Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
Vojvođanski prosvetni sindikat Regija Novi Sad
Opštinski odbor Temerin
1 OŠ „Kokai Imre Temerin
2 OŠ “ Lukijan Mušicki“ Temerin
3 OŠ „Danilo Zelenović“ Sirig
4 OŠ „Slavko Rodić“ Bački Jarak
Opštinski odbor Irig
1 OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ Vrdnik
2 OŠ „Dositej Obradović“ Irig
3 Dečija ustanova „Dečija radost“ Irig
Opštinski odbor Žabalj
1 OŠ “ Žarko Zrenjanin“ Gospođinci
2 OŠ „Đura Jakšić“ Čurug
Opštinski odbor Bač
1 OŠ „Vuk Karadžić“ Bač
2 OŠ „Moša Pijade“ Bačko Novo Selo
3 OŠ „Aleksa Šantić“ Vajska
4 OŠ „ Ivo Lola Ribar“ Plavna
Opštinski odbor Beočin
1 OŠ „Jovan Popović“ Susek
Opštinski odbor Bački Petrovac
1 OŠ“ Jan Amos Komenski“ Kulpin
2 OŠ „Jozef Marčok Dragutin“ Gložan
3 OŠ „Jan Čajak“ Bački Petrovac
4 OŠ „Žarko Zrenjanin“ Maglić
Opštinski odbor Titel
1 OŠ „Svetozar Miletić“ Titel
Sindikat prosvetnih radnika Srbobrana
1 OŠ “ Vuk Karadžić“ Srbobran
2 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Srbobran
3 Gimnazija „Svetozar Miletić“ Srbobran
USPRS sindikat opštine Sombor
1 Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor
2 Poljoprivredno-hemijska škola Sombor
3 Srednja tehnička šk. Sombor
4 OŠ „Nikola Tesla“ Kljajićevo
5 OŠ „Miroslav Antić“ Čonoplja
6 OŠ „Petefi Šandor“ Doroslovo
7 SŠ „Sveti Sava“ Sombor
8 OŠ „Dositej Obradović“ Sombor
9 OŠ „Bratstvo jedinstvo“ Svetozar Miletić
10 PU „Vera Gucunja“ Sombor
11 Srednja ekonomska škola Sombor
Unija SPRS opština Novi Kneževac
1 SŠ „Dositej Obradović“ Novi Kneževac
2 Muzička škola Novi Kneževac
3 Gimnazija Novi Kneževac
4 OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Novi Kneževac
5 PU „Srećno dete“ Novi Kneževac
6 OŠ „Dr Tihomir Ostojić“ Ostojićevo

Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*