Sedam hiljada je mizerija
Nakon najave Vlade da će prosvetnim radnicima dati jednokratnu pomoć od sedam hilajda dinara, većina zrenjaninskih prosvetara, kako kaži u sindikatu, spremna je da primi ovu pomoć. Oni koje smo kontaktirali u zrenjaninskim školama do sada, rekli su nam da još uvek nije bilo uplate na njihov račun.
Izvor: RTV

Ovih sedam hiljada treba ignorisati, kao da ih nismo ni primili.Znaci ne treba u javnost komentarisati ni pozitivno ni negativno.
Snagu cuvati za prave vrednosti, a to je platni razred za sve one koji platu dobijaju iz budzeta.